Pl En Ru
Budki telefoniczne do biura rozmowy telefoniczne w open space imin booth
Budki telefoniczne do biura imin booth ciche biuro
Dźwiękoszczelne budki telefoniczne do biura imin booth budki telefoniczne do open space
Budki telefoniczne do open space imin booth

Dlaczego budki
telefoniczne imin booth?

Zalety
Personalizacja
Gwarancja

Zalety

Budki telefoniczne do biura - wygłuszenie pomieszczeń


Założeniem budek telefonicznych do biura imin booth jest zapewnienie pracownikom firm, klientom galerii handlowych, podróżnym na lotniskach czy gościom hotelowym miejsca do prowadzenia rozmów telefonicznych. Przestrzeni, która dzięki specjalnej, wyciszonej konstrukcji zagwarantuje prywatność rozmówcom i spokój pozostałym osobom w ich otoczeniu. Kształt budki telefonicznej imin booth i zastosowane w niej najwyższej klasy materiały dźwiękoizolacyjne, zapewniają odpowiednie rozproszenie dzwięku. Podwójne ściany z panelami akustycznymi między nimi – istotnie ograniczają przedostawanie się dźwięku na zewnątrz i zapewniają wygłuszenie pomieszczeń.
 
Jakość
-       polska produkcja
-       najwyższej jakości komponenty szkieletu budki
-       gwarancja wyciszenia - 30dB
-       wytrzymała konstrukcja pokryta najwyższej jakości lakierem odpornym na zarysowania, pęknięcia i uderzenia
-       grube, wytrzymałe drzwi i plecy budki wyprodukowane z certyfikowanego, bezpiecznego, klejonego, podwójnego szkła hartowanego
 
Design
-       nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy kształt
-       transparentna konstrukcja
-       półmatowy lakier zaoblony na łączeniach
-       kolorystyka dobrana do wnętrza nowoczesnego biura/galerii/hotelu
-       okucia, gniazdko elektryczne i kratka wentylacyjna wykonane z eleganckiej stali szczotkowanej
 
Wygoda
-       łatwa w montażu budka złożona jedynie z 6 modułów
-       mobilna i bezproblemowa w demontażu konstrukcja
-       idealna do komfortowej pracy wysokość i szerokość
-       szeroko otwierane drzwi
-       siedzisko i półka na dokumenty/laptopa

Personalizacja

Idealne miejsce do prowadzenia rozmów telefonicznych


Bogata paleta kolorystyczna wykończenia, nowoczesne wzornictwo, ciekawa oferta wyposażenia dodatkowego i - przede wszystkim - najwyższa precyzja wykonania z naciskiem na detale. Budki telefoniczne IMIN Booth to zarówno idealne rozwiązanie dla osób szukających wyciszonej przestrzeni do swobodnych rozmów telefonicznych, jak i doskonała ozdoba wnętrz, w których budki się znajdują.
 
Paleta barw
Każde biuro jest inne. Jedne są wielokolorowe, drugie utrzymane w tonacji monochromatycznej. Dlatego wychodząc na przeciw wysokim wymaganiom Klientów, nasze budki telefoniczne mogą mieć dowolną barwę z palety RAL, a nawet NCS - najbogatszej pod względem kolorystycznym na rynku. Rozumiemy, że identyfikacja wizualna marki to istotna jej wartość, dlatego meble biurowe IMIN Booth mogą być utrzymane w firmowych kolorach i to bez dodatkowych kosztów. Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora kolorystycznego, znajdujeco się poniżej, który przedstawia przykładowe barwy budek telefonicznych IMIN Booth.
 
Siedzisko
Pamiętamy również o tych, których omawiane telefonicznie sprawy trwają nieco dłużej, niż tylko kilka minut. W standardowym wyposażeniu budek telefonicznych IMIN Booth znajduje się specjalnie wyprofilowane siedzisko, które  formą i kształtem odpowiada budce telefonicznej, a także wymaga na użytkowniku utrzymanie wyprostowanej, zdrowej dla kręgosłupa postawy. Jest wygodne i funkcjonalne - jeśli zechcesz na chwilę wyprostować nogi, po prostu wstań - pomimo zainstalowanemu sziedzisku w budce wciąż pozostaje sporo miejsca.
 
Funkcjonalne dodatki
Gniazdo elektryczne i RJ45 to standardowe wyposażenie oferowanych przez nas budek telefonicznych IMIN Booth. Każdy jednak ma indywidualne potrzeby. Jedni potrzebują więcej niż jednego gniazda elektrycznego, innym zależy na tapicerowanym siedzisku. Jeśli Twoje potrzeby są nieco inne, niż oferowane w standardzie komponenty, po prostu powiedz nam o tym. Na pewno wyprodukujemy dla Ciebie taką budkę telefoniczną, na jakiej Ci zależy.

Gwarancja

Gwarancja wygody
Meble biurowe IMIN Booth gwarantują wysoki komfort pracy. Nasze budki telefoniczne zostały zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w ich wnętrzu wygodnie. Wysokość budek telefonicznych to 225 cm, a szerokość i głębokość 100 cm. Taka powierzchnia zapewnia pełen komfort pracy osobom korzystającym z budki, a jednocześnie nie zajmuje ona wiele miejsca w biurze. Jeśli pracownicy Twojej firmy prowadzą długie rozmowy telefoniczne, pomyśl o wprowadzeniu do swojego biura budek telefonicznych IMIN Booth. Wygłuszają aż o 30db, a ich półka i siedzisko - odpowiadające formą i kształtem naszym meblom biurowym - są funkcjonalne i bardzo wygodnie.
 
Gwarancja dźwiękoszczelności

Materiały, z których budki telefoniczne IMIN Booth istotnie ograniczają hałas dochodzący z zewnątrz i tym samym utrudniają przedostanie się dźwięków do jej wnętrza. Wszystkie komponenty mebli biurowych naszej marki są certyfikowane - od paneli wyciszających i pochłaniających basy dźwiękowe, a na bezpiecznym, hartowanym szkle kończąc. Osoby często wykonujące połączenia telefoniczne zyskują indywidualną, wyciszoną przestrzeń do rozmów, a pozostali pracownicy - spokój, dzięki gwarancji wyciszenia na poziomie -30dB. Jedna budka, a tyle korzyści.
 
Gwarancja komfortu pracy
Budki telefoniczne IMIN Booth to nie tylko wyciszone miejsce do prowadzenia rozmów telefonicznych w biurze. To również doskonałe miejsce pracy. Zainstalowana we wnętrzu budki półka o wymiarach 50 x 85 cm przyda się, jeśli się okaże, że omawiane telefonicznie tematy wymagają zanotowania informacji w notesie lub jednoczesnej pracy przy laptopie. A jeśli laptop lub telefon zasygnalizują kończącą się baterię, wystarczy podłączyć urządzenie do gniazda elektrycznego zainstalowanego we wnętrzu budki. Osobom prowadzącym długie rozmowy, odpowiednią cyrkulację powietrza zapewni zainstalowany na dachu budki telefonicznej wentylator, który włącza się automatycznie za pomocą czujnika ruchu. Wszystko dla komfortu pracowników.